SMLJ15A-QH
Extended
Manufacturer
BOURNS
MFR.Part #
SMLJ15A-QH
JLCPCB Part #
C1983256
Package
SMC(DO-214AB)
Description
15V 18.5V 2uA 31.7V 3kW 615A@8/20us TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS