CD214L-T26ALF
MFR.Part #
CD214L-T26ALF
JLCPCB Part #
C1983983
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 26V 31.9V 3kW 42.1V 5uA 71.2A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-5、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS