SMCJ130CA-M3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ130CA-M3/9AT
JLCPCB Part #
C1983995
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 130V 159V 1uA 328V 4.6A@10/1000us Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS