Y006224K9000B9L
MFR.Part #
Y006224K9000B9L
JLCPCB Part #
C1476893
Description
-55℃~+125℃ 24.9kΩ 600mW ±0.1% ±1ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS