SMCJ110CA-M3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCJ110CA-M3/9AT
JLCPCB Part #
C1982351
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 110V 122V 177V 8.5A Bidirectional TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS