IHSM4825RE100L
MFR.Part #
IHSM4825RE100L
JLCPCB Part #
C2052326
Package
SMD,5.7x13.7mm
Description
1.4A 10uH 71mΩ ±15% SMD,5.7x13.7mm Power Inductors