SMCG85AHE3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG85AHE3/57T
JLCPCB Part #
C1982258
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 10.9A 137V 1uA 85V 94.4V TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS