SMCG13AHE3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG13AHE3/9AT
JLCPCB Part #
C1984401
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 13V 15.9V 1uA 21.5V 69.8A@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS