BZD27C39P-M3-08
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BZD27C39P-M3-08
JLCPCB Part #
C5583623
Package
DO-219AB(SMF)
Description
-65℃~+175℃ 1 Independent 1uA@30V 37V~41V 39V 40Ω 800mW DO-219AB(SMF) Zener Diodes ROHS