SMCG58CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCG58CA-HR
JLCPCB Part #
C3714836
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 16.1A 1uA 58V 64.4V 93.6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS