Y145515K0000A9R
MFR.Part #
Y145515K0000A9R
JLCPCB Part #
C4220010
Description
-55℃~+150℃ 15kΩ 200mW Metal Foil Resistor ±0.05% ±2ppm/℃ 1506 Chip Resistor - Surface Mount ROHS