SMCG17A-E3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG17A-E3/9AT
JLCPCB Part #
C3709962
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 17V 18.9V 1uA 27.6V 54.3A TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS