SMCG16A-E3/9AT
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG16A-E3/9AT
JLCPCB Part #
C1982325
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 16V 19.7V 1uA 26V 57.7A@10/1000us TVS Unidirectional DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS