MSMCG60CA
MFR.Part #
MSMCG60CA
JLCPCB Part #
C2625363
Package
DO-215AB(SMCG)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 15.5A 1uA 60V 66.7V 96.8V TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD)