SMCG120CAHE3/57T
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMCG120CAHE3/57T
JLCPCB Part #
C3700312
Description
-55℃~+150℃ 1.5kW 120V 133V 193V 1uA 7.8A Bidirectional TVS DO-215AB(SMCG) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS