SMC5K78CA-M3/I
MFR.Part #
SMC5K78CA-M3/I
JLCPCB Part #
C3712272
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 126V 1uA 39.7A 5kW 78V 86.7V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS