CP000520R00KE663
MFR.Part #
CP000520R00KE663
JLCPCB Part #
C3352902
Description
-65℃~+275℃ 20Ω 5W Wirewound Resistor ±10% ±400ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS