BZT55B22-GS08
MFR.Part #
BZT55B22-GS08
JLCPCB Part #
C6522699
Description
1 Independent 100nA 21.55V~22.45V 220Ω 22V 500mW 55Ω QuadroMELF(SOD-80) Zener Diodes ROHS