P0805H3323FBT
MFR.Part #
P0805H3323FBT
JLCPCB Part #
C4025524
Description
-55℃~+155℃ 200mW 332kΩ Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount