SMC5K10CA-M3/H
MFR.Part #
SMC5K10CA-M3/H
JLCPCB Part #
C3714852
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 10V 10uA 11.1V 17V 294A 5kW Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS