SMC5K18CA-M3/H
MFR.Part #
SMC5K18CA-M3/H
JLCPCB Part #
C7317123
Package
DO-214AB(SMC)
Description
-55℃~+175℃ 1.018kA@8/20us 18V 20V 29.2V 2uA Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB(SMC) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS