SMC3K28CA-M3/9A
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMC3K28CA-M3/9A
JLCPCB Part #
C3711655
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-55℃~+150℃ 28V 2uA 31.1V 3kW 45.4V 66.1A Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS