RN55C9761FBSL
MFR.Part #
RN55C9761FBSL
JLCPCB Part #
C1428196
Description
-65℃~+175℃ 125mW 9.76kΩ Metal Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 插件,D2.3xL6.1mm Through Hole Resistors