SMBJ90CD-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ90CD-M3/I
JLCPCB Part #
C3702840
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 102V 144V 4.17A 500nA 600W 90V Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS