SMBJ45CD-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ45CD-M3/I
JLCPCB Part #
C1973495
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 45V 50.8V 500nA 600W 71.6V 8.4A Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS