BFC238502682
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
BFC238502682
JLCPCB Part #
C3783031
Package
Plugin,P=15mm
Description
-55℃~+110℃ 550V、1.6kV 6.8nF ±5% 插件,P=15mm Polypropylene Film Capacitors (CBB) ROHS