SMBJ40CD-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ40CD-M3/I
JLCPCB Part #
C3715302
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 40V 45.1V 500nA 600W 63.6V 9.43A Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS