SMBJ78A-M3/5B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ78A-M3/5B
JLCPCB Part #
C1980471
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
126V 4.8A 600W 78V 86.7V TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS