TNPW080524K9BXTA
MFR.Part #
TNPW080524K9BXTA
JLCPCB Part #
C1727010
Description
-55℃~+125℃ 125mW 150V 24.9kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±15ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount