SMBJ75A-M3/5B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ75A-M3/5B
JLCPCB Part #
C1980469
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
121V 5A 600W 75V 83.3V TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS