SMBJ64D-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ64D-M3/H
JLCPCB Part #
C3708006
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 102V 5.88A 500nA 600W 64V 72.2V TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS