RNC55J2843BSRE8
MFR.Part #
RNC55J2843BSRE8
JLCPCB Part #
C3391386
Description
-65℃~+175℃ 125mW 284kΩ Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 插件,D2.4xL6.4mm Through Hole Resistors