RNC60H1913DSBSL
MFR.Part #
RNC60H1913DSBSL
JLCPCB Part #
C1458915
Description
-65℃~+175℃ 191kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors