RN50E4530FRE6
MFR.Part #
RN50E4530FRE6
JLCPCB Part #
C1794347
Description
-65℃~+175℃ 453Ω 50mW Metal Film Resistor ±1% ±25ppm/℃ 插件,D1.6xL3.8mm Through Hole Resistors