SMBJ58CD-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ58CD-M3/H
JLCPCB Part #
C1974996
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 500nA 58V 6.5A 600W@10/1000us 65.4V 92.3V Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS