M55342K06B47J0RTSV
MFR.Part #
M55342K06B47J0RTSV
JLCPCB Part #
C4064505
Package
0705
Description
-55℃~+150℃ 150mW 47Ω Thin Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 0705 Chip Resistor - Surface Mount