SMBJ78CD-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ78CD-M3/H
JLCPCB Part #
C1978691
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 124V 4.86A 600W@10/1000us 78V 88.1V Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS