SMBJ58A-E3/5B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ58A-E3/5B
JLCPCB Part #
C3702704
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 1uA 58V 6.4A 600W 64.4V 93.6V TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS