SMBJ85A-E3/5B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ85A-E3/5B
JLCPCB Part #
C1976976
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
137V 4.4A 600W 85V 94.4V TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS