SMBJ26D-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ26D-M3/I
JLCPCB Part #
C3703505
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 14.5A 26V 29.3V 41.6V 500nA 600W TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS