RNR60H5622DSR36
MFR.Part #
RNR60H5622DSR36
JLCPCB Part #
C3509461
Description
-65℃~+175℃ 250mW 56.2kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件,D2.5xL7.1mm Through Hole Resistors