SMBJ188D-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ188D-M3/H
JLCPCB Part #
C1974115
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
188V 2.03A@10/1000us 228V 301V 500nA 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS