SMBJ13CD-M3/H
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ13CD-M3/H
JLCPCB Part #
C1974034
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 13V 14.6V 21.2V 28.3A@10/1000us 500nA 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS