RN60C2002CRSL
MFR.Part #
RN60C2002CRSL
JLCPCB Part #
C1794201
Description
-65℃~+175℃ 20kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.25% ±50ppm/℃ 插件,D3.7xL8.7mm Through Hole Resistors