SMBJ11CD-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ11CD-M3/I
JLCPCB Part #
C1976766
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 11V 13.3V 17.9V 2uA 33.5A@10/1000us 600W@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS