SMBJ51CD-M3/I
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ51CD-M3/I
JLCPCB Part #
C3699934
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 500nA 51V 57.6V 600W 7.4A 81.2V Bidirectional TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS