SMBJ110A-M3/5B
Extended
Manufacturer
Vishay Intertech
MFR.Part #
SMBJ110A-M3/5B
JLCPCB Part #
C1978518
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-55℃~+150℃ 110V 122V 177V 1uA 3.4A 600W@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS