Y0007119R397V9L
MFR.Part #
Y0007119R397V9L
JLCPCB Part #
C1483322
Description
-55℃~+125℃ 119.397Ω 600mW ±0.005% ±2ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS