MXSMBJ30CA
MFR.Part #
MXSMBJ30CA
JLCPCB Part #
C2630398
Package
DO-214AA(SMBJ)
Description
-65℃~+150℃ 12.4A 30V 33.3V 48.4V 600W IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AA(SMBJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS