P0805H8761BBT
MFR.Part #
P0805H8761BBT
JLCPCB Part #
C4238137
Description
-55℃~+155℃ 200mW 8.76kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount